APARTAMENTY

Wygodne i przestronne apartamenty w Gdańsku – oferujemy korzystny wynajem

Plowce House sieci „Folks Village” oferuje nowoczesne i komfortowe apartamenty na wynajem w Gdańsku. To przestronnie urządzone oraz bardzo dobrze wyposażone wnętrza, które zachwycają wygodą i praktyczną aranżacją. Tego rodzaju udogodnienia, a także korzystna lokalizacja obiektu w centrum miasta sprawiają, że nasze apartamenty na wynajem często wybierają rodziny z dziećmi. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz nad morze na krótszy okres, czy też na dłuższe wakacje, warto zdecydować się na nasz tani hotel w Gdańsku.

Szereg udogodnień w hotelu w Gdańsku

Proponujemy nie tylko apartamenty na wynajem w korzystnych cenach, ale również możliwość skorzystania z bogatego zaplecza do rekreacji. Na terenie naszego hotelu w Gdańsku znajduje się boisko do gry oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawką, zjeżdżalnią i trampoliną. Ponadto gwarantujemy naszym Gościom dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, a także łazienki z prysznicem, pralki i cyfrowej telewizji naziemnej/satelitarnej w systemie pre-paid.

Wynajem samochodów na preferencyjnych warunkach dla stałych Klientów

Plowce House sieci „Folks Village” to hotel, który dokłada wszelkich starań, aby w pełni spełnić oczekiwania Gości. W związku z tym oferujemy nie tylko nowoczesne apartamenty na wynajem, ale również możliwość skorzystania z usług wypożyczalni samochodów mieszczącej się w Gdańsku. Gościom objętym Programem Partnerskim Stałego Klienta zapewniamy preferencyjne warunki.

Wybierz komfortowe i nowoczesne apartamenty na wynajem w Gdańsku. Plowce House zachęca do skorzystania z oferty.