WYSZUKIWARKA NOCLEGÓW: TANIE KWATERY W GDAŃSKU – SPANIE NAD MORZEM, NOCLEGI I WYNAJEM KWATER PRACOWNICZYCH W CENTRUM MIASTA

Nasze propozycje to standard międzynarodowej marki turystycznej Folks Village LTD. Stanowi kameralne połączenie dwóch odrębnych pensjonatów z atrakcyjnym zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym. Dzięki temu każdy z pokojów do wynajęcia zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. Zapewniamy dogodną lokalizację Hotelu w samym sercu Gdańska – nieopodal dworca PKS i PKP Gdańsk Główny, około 800 metrów od Starówki. W sąsiedztwie wyjątkowo spokojnej i cichej okolicy znajduje się park z rekreacyjnymi terenami zielonymi, placami zabaw dla dzieci wokół stawu miejskiego oraz ścieżkami rowerowymi dla dorosłych.

Szukasz tanich noclegów w Gdańsku? Serdecznie zapraszamy!

Proponujemy noclegi dobrane indywidualnych potrzeb – do dyspozycji Gości oddajemy rodzinne apartamenty na wynajem typu studio, pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Dla grup zorganizowanych udostępniamy pokoje wieloosobowe z wyposażoną kuchnią, a także łazienką. Wersja ekonomiczna pobytu w naszym tanim hotelu w Gdańsku obejmuje wynajem kwater w dormitorium lub tubach sypialnianych w zaniżonych cenach. W ramach pobytu zapewniamy bezpłatne monitorowane miejsce postojowe, transfer w ograniczonej strefie, dostęp do Internetu, zimne napoje, grill, sprzęt sportowy wg wykazu oraz inne lokalne atrakcje przygotowane przez indywidualnego Opiekuna. Jest on przydzielany na okres wynajmu wybranych pomieszczeń. Do obsługi naszych Gości w sprawach nagłych uruchomiliśmy dedykowaną, całodobową infolinię Biura Obsługi Klienta.