O nas

 

Folks Village Gdańsktanie i komfortowe noclegi w spokojnej okolicy

 

Folks Village to nasza marka branży turystycznej, której głównym celem jest organizacja imprez wypoczynkowych w plenerze oraz wycieczek krajoznawczo-przyrodniczych po pięknej okolicy oraz zakątkach najbardziej atrakcyjnych miast i polskiej wsi. Proponujemy komfortowe apartamenty na wynajem, kwatery pracownicze, a także tanie noclegi w Gdańsku dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. Korzystając z systemu rezerwacji on-line, czyli wirtualnego biura, możesz nie tylko zarezerwować miejsce w wygodnym hotelu w Gdańsku, ale również zaplanować czas pobytu. Oferujemy skorzystanie z wypożyczalni rowerów i samochodów, co z pewnością ułatwi zwiedzanie tej atrakcyjnej okolicy.

 

Pomysł na ciekawe wczasy – poznaj „Folks Travel” w Gdańsku

 

Sztandarem i chlubą naszej działalności jest biuro organizacyjne „Folks Travel”, którego specjalnością są pełne codziennej radości życia duchowego pielgrzymki do miejsc świętych w Polsce. Ponadto z nami każdy znajdzie coś dla siebie! Dla dzieci polecamy obozy, kolonie, wycieczki, dla młodzieży szkolnej super ciekawe i pouczające Zielone Szkoły, natomiast dla całych rodzin przygotowaliśmy wczasy z elementami żeglarstwa, tenisa ziemnego, survivalu i windsurfingu – do wyboru. Zachęcamy do sprawdzenia naszych konkurencyjnych cen. Jakość i uczciwa wycena przygotowywanych przez nas atrakcji to przewaga rynkowa pozwalająca cieszyć się zaufaniem Klientów. Wykorzystaj to i poleć ofertę „Folks Travel” najbliższym, także znajomym i sąsiadom. Stałych Gości doceniamy Kartą Stałego Klienta uprawniającą do zniżek i dodatkowych atrakcji w standardowej cenie.

 

Sale konferencyjne, lokale biurowe i o wiele więcej

 

Folks Village oferuje nie tylko apartamenty w Gdańsku na wynajem oraz noclegi pracownicze, ale również zapewnia powierzchnie użytkowe dla partnerów biznesowych. Proponujemy sale szkoleniowe, konferencyjne, lokale biurowe, magazynowe i socjalne w bardzo atrakcyjnych wizerunkowo miejscach w Gdańsku i nie tylko. Właścicielem marki Folks Village jest polska firma zarządzająca z pełnym sukcesem wieloma projektami na terenie całego kraju. (Szczegóły: www.4projects.com.pl). Poza tym obecnie nasza działalność jest realizowana w oparciu o własne bazy noclegowo-rekreacyjne na terenie województw pomorskiego i świętokrzyskiego, a także w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego, również w innych zakątkach naszego kraju.

Kluczem naszego sukcesu jest dotychczasowe zadowolenie Klientów! Zachęcamy do zapoznania się z interesującą ofertą i zaplanowania udanego wypoczynku.